Kiedy jest najlepszy czas na grę w kasynie online?

czas na grę w kasynie

Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi – przynajmniej tak twierdzili dziadkowie. Ale rzeczywiście są pytania, które są mniej lub bardziej zabawne lub dziwaczne. Na przykład są gracze, którzy grają na automacie w darmowym trybie demo po zarejestrowaniu się i wygraniu. Jest to normalne i normalne, ale wtedy wymagana jest płatność. Z pewnością każdemu od razu przyjdzie do głowy żart, ale niektórzy gracze mówią poważnie. Kolejnym mniej lub bardziej osobliwym pytaniem jest, kiedy jest najlepszy czas na grę i wygraną w kasynie online. W końcu gry automatowe są „karmione” pieniędzmi i dlatego w pewnym momencie muszą zostać wypłacone, przynajmniej zgodnie z teorią. Kiedy więc gry na automatach opłacają się najlepiej?

Czy pora dnia odgrywa rolę w grach kasynowych?

czas na grę w kasynie

Gra w wirtualnych kasynach staje się coraz bardziej popularna, a szczególnie automaty online cieszą się ogromną popularnością, która stale rośnie. Powód tego jest oczywisty: szeroka gama zakładów, proste zasady i możliwość dużych wygranych. W skrócie: automaty do gry przeżywają ogromny rozkwit, zwłaszcza w kontekście mechaniki i motywów gier, które stają się coraz bardziej interesujące i ekscytujące.

W miarę jak coraz więcej dostawców wchodzi na rynek iGaming, konieczne jest przyjrzenie się poszczególnym portalom. Testowane kasyna online przekonują ogromnym wyborem gier i uczciwymi szansami na wygraną. A propos prawdopodobieństw, czy różnią się one w zależności od pory dnia? Czy jest różnica w porze dnia, w której rozgrywane są mecze?

Mówiąc krótko: nie! Nie ma znaczenia, o której porze dnia grasz. Nie ma znaczenia, czy jest ranek, popołudnie czy wieczór – szanse na wygraną są zawsze takie same, rundy bonusowe aktywują się tyle samo razy i nic się nie zmienia. Powodem tego jest to, że szanse – RTP (Return-to-Player) – są stałe. Innymi słowy, RTP pokazuje dokładnie w procentach, ile gracz teoretycznie otrzymuje z powrotem dzięki swojemu zakładowi. Dobra wartość zaczyna się od 96%, chociaż istnieją również automaty, które charakteryzują się wartościami RTP sięgającymi nieco poniżej 98%. Inni jednak oferują tylko 95% lub mniej. Krótko mówiąc, im wyższa wartość, tym większe szanse na wygraną.

WARTOŚĆ RTP: NIE ZMIENIA SIĘ

czas na grę w kasynie

Wartość RTP, czyli stawka wypłaty, jest stała, co oznacza, że się nie zmienia – niezależnie od pory dnia i nocy, w której grasz. Szansa na wygraną jest zawsze taka sama. Wartość potwierdzają niezależne instytuty badawcze, takie jak eCorga czy iTechLabs.

Należy jednak w tym kontekście wspomnieć, że na pewno istnieją automaty do gier, w których istnieje możliwość zmiany wartości RTP „samodzielnie”. Odbywa się to za pomocą tak zwanych funkcji zakupu bonusowego. Dzięki nim gracz może zapewnić, że szansa na aktywację funkcji bonusowej wzrośnie, stawiając dodatkowy zakład, a tym samym wzrośnie również wartość RTP.

Mówimy więc o mitach typu „Wczesny ptak łapie robaka” lub „Kiedy robi się ciemno, zyski są ogromne!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *