Najciekawsze zakłady obstawiane w portalach z zakładami na świecie

Najciekawsze zakłady obstawiane

Hazard ma różne oblicza. Wszyscy znają klasyczne gry losowe, oferujące przyjemną zabawę z losowo generowanymi wynikami, które oferuje między innymi portal IviBet. Do tego dochodzą zakłady bukmacherskie i wszelkie inne oryginalne gry losowe, pojawiające się w kasynach internetowych. Czy są jakieś ograniczenia? Okazuje się, że obstawiać można absolutnie wszystko. Żeby zakład mógł się pojawić na portalach tego typu, musi spełniać jeden podstawowy warunek: wynik musi być niemożliwy do przewidzenia. Reszta może przyjąć dowolną formę. 

Dlatego serwisy oferujące zakłady prześcigają się w coraz oryginalniejszych formach typów. Zapraszamy do subiektywnego zestawienia najbardziej absurdalnych zakładów, jakie pojawiały się na platformach hazardowych.

Czy człowiek postawi stopę na marsie do 2025 roku?

To bardzo ciekawy zakład, który można obstawiać przez kilka lat – do wyznaczonego terminu 1 stycznia 2025 roku. Co ciekawe takie zakłady zmieniają swoją wartość w zależności od sytuacji na świecie. Jeżeli w tej kwestii nie będzie się nic zmieniać, to kurs będzie drastycznie rósł. W przeciwnym wypadku zacznie spadać.

Z dzisiejszej perspektywy szansa na spełnienie tego warunku jest bardzo niska, więc wygrana wydaje się całkiem oczywista, ale czy na pewno?

Zakład o to, kto zostanie kolejnym papieżem

Najciekawsze zakłady obstawiane

Może się to wydawać brutalne, ale biskup Rzymu w końcu musi się zmienić. W kuluarach trwa walka o władzę i niektórzy pretendenci już dzisiaj wykonują ruchy, które mają zapewnić im lepszą pozycję na kolejnym konklawe. Bukmacherzy podłapali temat i stworzyli listę z aktualnymi pretendentami. Jak można się domyślić, kurs zapewne jest bardzo wysoki. W końcu nie wiadomo kiedy w ogóle odbędzie się kolejne konklawe.

Kto będzie kolejnym Jamesem Bondem?

W świecie kinematografii pewne jest tylko to, że pojawi się kolejny film o Jamesie Bondzie. Z tego powodu, co kilkanaście lat zmienia się też aktor grający głównego bohatera. Aktualnie jest to Daniel Craig, ale regularnie pojawiają się plotki o tym, kto może go zastąpić. Pod uwagę należy wziąć staż aktorski, wiek (musi zagrać w co najmniej kilku kolejnych produkcjach), umiejętności  aktorskie i płeć (najprawdopodobniej mężczyzna).

Czy Donald Trump zostanie kolejnym prezydentem Stanów Zjednoczonych?

Pomimo ogromnych problemów natury prawnej i ryzyka zostania umieszczonym w zakładzie karnym, mówi się, że Trump może ponownie objąć stanowisko prezydenta USA. Krążą pogłoski, że zgodnie z konstytucją Stanów Zjednoczonych, prezydentem może być osadzony. Czy Donaldowi Trumpowi się powiedzie? Trudno powiedzieć, ale zakład z pewnością będzie całkiem wysoki.

Czy świat się skończy?

Najciekawsze zakłady obstawiane

Pewnego bukmachera poniosła wyobraźnia i zorganizował zakład, który jest niemożliwy do spełnienia. W końcu, nawet jeśli świat się skończy, to i tak nie będzie komu wypłacić wygranej. Dlatego zakład można uznać raczej za żart operatora, a każdy, kto podejmie wyzwanie – po prostu odda pieniądze na wieczne nieoddanie.

Czy Elvis Presley żyje?

To kolejny absurdalny zakład, który będzie trudno wypełnić. W końcu najprawdopodobniej nigdy nie dowiemy się, czy teorie spiskowe na temat sfingowanej śmierci króla rock and rolla, są prawdziwe. Większość osób twierdzi, że zginął. Jeśli jednak ktoś uważa inaczej, to może postawić zakład z bardzo dużym zwrotem. Zastanawiające jest jednak to, kiedy operator zakładu zdecyduje, że czas zamknąć zakład. Gdyby Elvis żył, miałby dzisiaj już 88 lat, więc nawet gdyby sfingował swoją śmierć, to i tak istnieje duże prawdopodobieństwo, że już nie żyje.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *