Najpopularniejsi aktorzy, którzy regularnie bywają w kasynach

Najpopularniejsi aktorzy

Hazard to jedna z najstarszych i najbardziej fascynujących rozrywek towarzyszących ludzkości. Ludzie wybierają go dla zabawy, pieniędzy, a nawet sławy. Bez względu na czasu, zawsze znajdzie się pewien odsetek społeczności, który jest w pewnym sensie powiązany z hazardem, a wśród nich wstępują przede wszystkim celebryci. Mają tyle pieniędzy, że mogą bez problemów bawić się przy grach losowych i nie ucierpią, kiedy im się coś nie uda. Dzięki temu są idealnymi klientami takich portali jak 20Bet, Bellagio, czy potężnego Marina Bay Sands. Zostawiają tam ogromne pieniądze, a to przekłada się na błyskawicznie rozchodzące się plotki.

Dowiedz się, kto ze znanych Ci aktorów regularnie pojawia się w kasynach na całym świecie.

Tobey Maguire

Popularny aktor z filmów o Spider-Manie nie wziął sobie do serca słów, że z wielką siłą wiąże się wielka odpowiedzialność. Aktor był stałym bywalcem kasyn i potrafił grać o bardzo duże stawki. Tobey zaczął w 2004 roku i okazało się, że ma do tego talent. Już tego samego roku wygrał turniej pokerowy National Championship of Poker i zgarnął ponad 95000 dolarów.

Największa kontrowersja z działalności hazardowej Maguiera to pozew sądowy za wygranie pieniędzy pozyskanych od oszusta finansowego. Za wygranie 30000 dolarów, aktor zapłacił w ramach ugody 80000 dolarów.

Ben Affleck

Najpopularniejsi aktorzy

To jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów pojawiających się w luksusowych kasynach Las Vegas. Ben regularnie gra i wygrywa bardzo duże sumy. Jego największym sukcesem jest wygranie w 2001 roku 800000 dolarów podczas rozgrywki w blackjacku, kiedy operował trzema rękoma jednocześnie. Ponadto wygrywał wiele turniejów pokerowych, a największa kwota, jaką udało mu się zdobyć, to ponad 350000 dolarów w California State Poker Championship.

Całkiem niedawno w sieci pojawił się film na TikToku, gdzie autorka określiła Bena Afflecka i Jennifer Lopez jako jedną z najtrudniejszych par pojawiających się w kasynach i przedstawiła na to rzekome dowody. Słyną z tego, że są niemili dla otoczenia oraz obsługi i wykorzystują swoją pozycję.

Matt Damon

Jak wielu jego kolegów po fachu, Matt pierwszy raz wybrał się do kasyna zainspirowany filmem. W jego przypadku to Hazardziści z 1998 roku, gdzie zagrał między innymi u boku Edwarda Nortona. Aktor przez lata pojawiał się na wielu różnych turniejach pokerowych z wysokimi stawkami, ale nie udało mu się zgarnąć żadnej dużej nagrody. Mówi się, że Matt Damon nigdy nie uległ obsesji gry hazardowej i robi to, bo to po prostu lubi. Dzięki temu ominęły go skandale związane z graniem.

Pamela Anderson

Najpopularniejsi aktorzy

Popularna aktorka była kiedyś prawdziwą ikoną kobiet w świecie hazardu. Grała we wszystkie popularne gry kasynowe – od automatów po blackjacka i ruletkę. Jedną z jej najbardziej spektakularnych gier jest udział w turnieju pokerowym, gdzie przegrała ze swoim mężem 250000 dolarów. Niedługo potem rozwiodła się z nim, a on wygrał 2,8 milionów dolarów w jednym z większych wydarzeń pokerowych.

Charlie Sheen

Popularny aktor słynie z bardzo bujnego życia rozrywkowego, więc nic dziwnego, że na pewnym etapie jego życia do tego wszystkiego dołączył hazard. Jego była żona stwierdziła, że przez nierozważną grę Sheen tracił około 200000 dolarów tygodniowo. Krąży nawet plotka, że obstawiał zakłady, kiedy wiózł swoją żonę w ciąży do szpitala. Mówi się, że hazard był jednym z głównych czynników, który wpłynął na rozpad jego kariery aktorskiej.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *